Regulamin

Strona główna Regulamin

                                                                                             Regulamin sklepu Szablon-Studio.pl

Sklep internetowy szablon-studio.pl posiada w swojej ofercie duży wybór szablonów do malowania i naklejek na ściany. Konkurencyjne ceny. Fachowe doradztwo.

1. Właścicielem sklepu internetowego SZABLON-STUDIO i producentem szablonów malarskich oraz naklejek jest firma SZABLON-STUDIO Sylwia Wieczorek z siedzibą ul.Mielczarskiego 1/3 42-200 Częstochowa. Nip.949 162 07 38, Regon.241441281
2. Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym przyjmowane są za pomocą formularza z koszykiem zakupów na stronie finalizacji zamówienia.
3. W razie wątpliwości przesłane do nas zamówienie od nowego Klienta jest potwierdzane telefonicznie lub drogą e-mail przez pracownika działu obsługi klienta.
4. Błędnie wypełnione formularze zamówień bez danych umożliwiających kontakt mailowy lub telefoniczny nie będą realizowane.
5. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz.15:30, w weekendy oraz w niedziele i święta będą rozpatrywane pod kątem kompletności danych od rana w kolejnym dniu roboczym.
6. W przypadku niemożności zrealizowania zamówienia lub innego problemu, który wystąpi w związku z realizacją zamówienia, Klient jest natychmiast informowany o tym fakcie i możliwych sposobach wyjścia z sytuacji problemowej.
7. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto, co oznacza, że zawierają już 23% podatku VAT.
8. Zakup jest dokumentowany paragonem lub fakturą VAT. Wyboru dokumentu zakupu dokonuje klient podczas składania zamówienia.
9. Płatności za zamówiony towar można dokonać z góry lub przy odbiorze towaru. Zamówienie jest przekazywane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty jeśli klient wybrał przedpłatę lub po otrzymaniu zamówienia w przypadkupłatności przy odbiorze. O przekazaniu zamówienia do realizacji oraz wysyłce towaru klient informowany jest mailowo.
10. Wysyłka zamówionego towaru następuje najpóźniejw czasie do 2 pełnych dni roboczych od daty zaksięgowania wpłaty lub od daty złożenia zamówienia w przypadku płatności za pobraniem.
11. Do czasu realizacji zlecenia należy doliczyć czas dostawy (kurier: 1 dzień roboczy od dnia wysyłki, Poczta Polska wg regulaminu pocztowego: 2-6 dni roboczych).
12. Zamówienia zagraniczne są realizowane po wcześniejszych ustaleniach drogą e-mail, dotyczących formy i kosztów przesyłki.
13. Na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, która weszła w życie z dn.25 grudnia 2014 r. konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usług - od dnia jej zawarcia,składając stosowne oświadczenie na piśmie mailem lub listownie .
14. Zwracany towar nie może nosić śladów używania i zniszczenia. Ponadto w przypadku akcesoriów, do których dostęp wymaga zniszczenia kartonika lub folii ochronnej towar musi być zwrócony w nienaruszonym opakowaniuwraz z dowodem zakupu. Zwrot wpłaty następuje w ciągu max. 2 dni od roboczych od doręczenia zwracanego towaru.
15. Klient ma prawo do reklamacji zakupionego towaru jeśli jest niezgodny z zamówieniem (został wysłany inny niż zamówiony rozmiar lub wzór). W takim przypadku prosimy opisemne zgłoszenie niezgodności - mailem, listownie, lub faksem . Dokumentem niezbędnym w przypadku reklamacji jest dokument zakupu. Niezgodny z zamówieniem towarjest wymienianyna prawidłowy na koszt Sprzedającego.
16. Współpraca z odbiorcami hurtowymi odbywa się na podstawie indywidualnych ustaleń z przedstawicielem handlowym firmy.
17. Dane osobowe klientów są chronione przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zmianami).Klient ma prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
18. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane sąza pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Przelewy 24.
19. W razie jakichkolwiek niejasności i zapytań prosimy o kontakt drogą elektroniczną na adres:info@szablon-studio.pl

SZABLONY MALARSKIE I NAKLEJKI DEKRACYJNE SĄ TOWARAMI ROBIONYMI NA ZAMÓWIENIE, A WIĘC NIE MA MOZLIWOŚCI ZWROTU. ZGODNIE Z USTAW